Máš otázku? Ptej se! ZDE (ASK.fm - neodpovídám videoodpovědí)

Máš otázku? Ptej se! ZDE (Komentáře - odpovídám videoodpovědí)
Můj Facebook: ZDE

Teď trochu pořádku v blogu

30. července 2012 v 12:52 | Sardíííí |  Články
Takže,
teď jsem udělala jeden Mini brend a popisky.Zítra nebo ještě dneska udělám oddělovače a bude tu rozhovor. Rozhovor nevím kdy bude, protože mi ješte ta slečna neodepsala na e-mail. Budu tu !možná! prodávat pár věcí přes blog. Ale jen možná ještě musím vymyslet platbu. Máte-li nějaký nývrh hned pište do komentářů ( je mi 12 takže žádne katry atd...)
Do grafické soutěže se ještě nikdo nepřihlásil což mě docela mrzí, protože dnes do 12:15 bylo namém blogu dohromady 12 lidí.Doufám, že se někdo přihlásí. Výtěž bude zveřejněn na Facebooku pokad mu to nebude vadit. Před chvilkou sem na FB založila skupinu My blog máte-li zájem se přidat napište do komentáře já vás přidám. Na Facebook bude podobné to co tu!
Doufám, že tambudu mýt hodně zájemců. A ten kdo bude chtít být na Facebooku tak si na svůj blog prosím dejte ikonku která je pod tímto textem. Ikonka je My blog na Facebooku.Adresa skupiny je: http://www.facebook.com/groups/383178075081860/ .Děkuji a už se těšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama